چهارشنبه 27 بهمن 1400
ن : تیک تاک

آموزش تهیه و ارسال لیست بیمه کارکنان در آموزشگاه نیاز


قبل از خرید نرم افزار حسابداری شرکتی، به امکاناتی که ارائه می دهد دقت کرده و مطمئن شوید که مطالبات شرکت شما را برآورده می کند. انواع و اقسام نرم افزارها که توسط برترین متخصصان برنامه نویسی و کارشناسان حوزه حسابداری طراحی شده اند، به کمک شرکت ها آمده اند تا بتوانند زودتر و بهتر به نتیجه دلخواهشان برسند. همچنین، از جمله امکانات این نرم افزارها بررسی و ثبت فاکتورهای خرید و فروش، سود و زیان، سیستم خزانهداری، امور چک، گزارشات و … ثبت اطلاعات مالی، مدیریت هزینههای ورودی و خروجی سازمان، محاسبه سود در هر زمان و گزارش گیری سالیانه از جمله مزیتهای استفاده از نرم افزارهای حسابداری است. حسابگر صنعتی: از جمله امکانات این نسخه میتوان به امکان صدور رسید انبار تولید، محاسبه قیمت تمام شده محصول، امکان تهیه گزارش مقدار مواد اولیه، گزارش های حسابداری صنعتی، نگهداری اطلاعات در دورههای متعدد مالی، تعیین حسابهای پیش فرض، قابلیت ترکیب تاریخی اسناد، تعیین اولویت ارتباط اتوماتیک حسابداری، تعیین نقاط مینیمم و ماکزیمم کالا، صدور سند اتوماتیک برای فاکتورها، کنترل چکهای برگشتی حساب هنگام صدور فاکتور، هشدار مربوط به سررسید اقساط در ابتدای برنامه، نگهداری اطلاعات شعب بانکها برای دریافت چک و … اسناد حسابداری ، لیست های حقوق و سایر اسناد در ارتباط با حسابهای بانکی واحد مورد رسیدگی می باشد .

از بین متغیرهای شناسایی شده، 52 متغیری که بیشتر در ادبیات مربوط به تبیین یا پیشبینی بازده سهام استفاده شده و دادههای مورد نیاز برای سنجش آنها از طریق پایگاههای اطلاعاتی سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین نرمافزارهای تدبیرپرداز و رهآورد نوین در دسترس بود، انتخاب شد. نرم افزارهای حسابداری شرکتی در امور مختلف بخش های یک شرکت به کار گرفته می شوند. سال ها است که شرکت معتبر و قدیمی همکاران سیستم اقدام به تولید نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار نموده است. قابلیت مقاومت در مقابل انواع ویروس های کامپیوتری و اینترنتی، داشتن سیستم امنیتی قدرتمند برای جلوگیری از هر گونه هک شدگی و همچنین اطمینان از ثبت و ذخیره اصولی اطلاعات از مواردی است که باید به آن توجه ویژه شود. برای یادگیری کامل حسابداری بهای تمام شده حتما در دوره حسابداری صنعتی شرکت کنید. بازده داراییها: بر اساس ادبیات موجود، انتظار بر این است که سودآوری یک شرکت، بر نرخ مؤثر مالیاتی آن اثرگذار باشد؛ چرا که هر چقدر سود یک شرکت افزایش یابد، احتمالاً هزینه مالیات بیشتری خواهد داشت.

تهیه و تنظیم لیست حقوق و دستمزد و تعیین مبلغ خالص قابل پرداخت به هر یک از پرسنل اصلی‌ترین وظیفه حسابداری حقوق و دستمزد است. اطلاعات مربوط به قرارداد شامل زمان و مدت کارکرد، میزان حقوق و نرخ دستمزد و سایر موارد مربوطه در اختیار واحد حسابداری جهت ثبت در نرم افزار حقوق و دستمزد قرار خواهد گرفت که پس از اعمال مزایا و کسورات قانونی با توجه به شرایط مندرج در قرارداد و با رعایت قوانین و مصوبه‌های وزارت کار، حقوق و دستمزد متعلقه را محاسبه و ثبت نماید.


آموزش نحوه محاسبه و ثبت‌های مالی حقوق پرسنل

محاسبه و نحوه ثبت مالی حق خواربار و مسکن

روش محاسبه و ثبت ذخیره عیدی و پاداش و مرخصی سالیانه و سنوات

روش محاسبه و ثبت اضافه کاری، حق اولاد و حق ماموریت

آموزش تهیه و ارسال لیست بیمه کارکنان

آموزش تهیه و ارسال لیست مالیات بر حقوق.

این ویژگی برای پوشش دهی بخش زیادی از عملیات حسابداری ضروری است. پشتیبانی از اتصال نرم افزارهای دیگر از دیگر فاکتورهایی است که باید در هنگام انتخاب و خرید یک نرم افزار حسابداری شرکتی به آن توجه نمود. نرم افزارهای حسابداری شرکتی، پیچیده ترین عملیات ریاضی و منطقی را به راحتی و با بالاترین سرعت انجام داده و دقیق ترین نتایج را در اختیار انسان قرار می دهند. اما کاربران از کدام نرم افزار حسابداری در ایران بیشترین رضایت را دارند؟ اطلاعات وارد شده به نرم افزارهای حسابداری باید در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس باشد و حتی پس از گذشت چند ماه یا چند سال به آن دسترسی داشت بنابراین دسترسی آسان به اطلاعات جدید و قدیمی از ویژگیهای بهترین نرم افزار حسابداری است. بنابراین دقت بالا در محاسبات از مهم ترین فاکتورهای انتخاب یک نرم افزار حسابداری مناسب می باشد. البته بررسی بیشتر مولفه های مربوط به این فرضیه نشان می دهد «شکاف عمل» مهارتهای حرفهای مربوط به مهارتهای بین فردی و ارتباطی، توانایی انجام همکاری و کار گروهی در هنگام تلاش جهت اهداف سازمانی، توانایی برقراری ارتباط به صورت واضح و مختصر هنگام ارائه، بحث و گزارش در شرایط رسمی و غیر رسمی، بصورت کتبی و شفاهی، توانایی ابراز آگاهی از تفاوت های فرهنگی و زبانی در تمام ارتباطات، توانایی اعمال گوش دادن فعال و مهارتهای مصاحبه موثر، توانایی اعمال مهارتهای مذاکره برای رسیدن به راه حل و توافق، توانایی ابراز عقاید و نفوذ به دیگران برای ایجاد پشتیبانی و عمل به تعهدات، مهارتهای شخصی، توانایی اعمال تردید حرفهای از طریق پرسش و ارزیابی انتقادی همه اطلاعات، توانایی ایجاد استانداردهای شخصی بالا برای ارائه و نظارت بر عملکرد شخصی، از طریق بازخورد از دیگران و از طریق تفکر، توانایی مدیریت زمان و منابع برای تحقق تعهدات حرفهای، توانایی اعمال ذهن باز برای فرصت های جدید، مهارتهای سازمانی، توانایی انجام وظایف در زمان مشخص مطابق با آیین نامه سازمان، توانایی بررسی کار خود و دیگران برای تعیین اینکه آیا آن مطابق با استانداردهای کیفیت سازمان است، توانایی کاربرد ابزار و فنّاوری مناسب برای افزایش کارایی و اثربخشی و بهبود تصمیم گیری می باشد.

درست است که ماهیت حسابداری پیچیده است، اما اگر کار به نرم افزار آن نیز به همان اندازه پیچیده باشد، امکان خطا در محاسبات به شدت بالا می رود. در واقع اگر نرم افزار مورد نظر این خصوصیت را نداشته باشد، امکان از دست رفتن اطلاعات همیشه وجود دارد. این دوره آموزش حسابداری حتی می تواند برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حسابداری، مدیریت و اقتصاد نیز مفید واقع شود. اینکه یک نرم افزار بنا بر کم و کیف شرکت شما، اهداف و خواسته ها و همچنین شرایط و ضوابط شما شخصی سازی شود، نقش مهمی در مؤثر واقع شدن آن در موفقیت یا عدم موفقیت کسب و کارتان دارد. یک نرم افزار کارآمد باید بتواند کلیه امور حسابداری شرکت شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. نرم افزار های حسابداری در قالب پردازش ابری (CLOUD COMPUTING) و هوش مصنوعی (ARTIFICIAL INTELLIGENCE) روز به روز کاربرد بیش تری پیدا می کنند و در هزینه ها صرفه جویی و تسریع عملکرد ها را در اختیار مدیران مالی قرار می دهند. این ویژگی منحصر به فرد به مدیران یک شرکت شانس این را می دهد، که تصمیمات خود را با استناد به حقایق و رویدادهای مالی احتمالی پیش رو بگیرند و در نتیجه خیلی کمتر دچار اشتباه یا خسران شوند.